Sintra Flower Vintage Chalet

Verificați camerele și tarifele
Check-in
Alegeți data
Check-out
Alegeți data
Camere și Oaspeți2 Oaspeți, 1 cameră
Vom deschide Booking.com într-o fereastră nouă pentru o comparație corectă.
Sintra Flower Vintage Chalet
$$$$

Descriere

Hotelul Sintra Flower Vintage Chalet este situat la o distanță de 2.7 km de Palatul Pena în centrul orașului Sintra și oferă camere cu vedere spre grădină.

Locație

În timp ce vă cazați la acest hotel din Sintra, sunteți invitați să descoperiți Chalet of the Countess of Edla, situat la 25 de minute de mers pe jos, sau să vizitați locuri de sport precum Circuitul de la Estoril, aflat la aproximativ 6 km. Largo Do Morais este la câteva minute cu mașina de Flower Vintage Chalet, iar Palatul Naţional Sintra se află la mai puțin 17 minute de mers pe jos. Printre opțiunile de turism cultural se numără Muzeul de Științe Naturale din Sintra, situat la doar 15 minute de mers pe jos.

Stația de autobuz Av Mov Forcas Armadas frente Smas, care oferă o legătură directă cu principalele atracții și obiective turistice din oraș, se află la un minut de mers pe jos de acest hotel.

Camere

Camerele de la hotelul Sintra Flower Vintage Chalet au un TV cu ecran plat cu canale prin satelit și un televizor cu mai multe canale, precum și facilități de preparare a cafelei/ceaiului pentru confortul dumneavoastră. Băile private includ detalii de clasă, precum articole de toaletă gratuite.

Mâncare și Băutură

Oaspeții se pot bucura de bucătăria portugheză de la Celeiro Popular, aflat la o plimbare de aproximativ 5 minute.

Număr de înmatriculare: 142388/AL

Bine de știut
Check-in/Check out
de la 15:00-22:00
de la 08:00-11:00
Facilități
Internet Wireless este disponibil în și este gratuit.
Alte informații
Animale de companie
Animalele de companie nu sunt permise.
Clădire
Numărul de camere:9
Calendarul de prețuri
Verificați disponibilitatea și prețurile pentru datele dvs. acum!

Camere și disponibilitate

Private Bathroom Double Room
  • Max:
    2 persoane
  • Opțiuni pentru paturi:
    1 Pat dublu
Cameră dublă matrimonială
  • Max:
    2 persoane
  • Opțiuni pentru paturi:
    1 Pat dublu
  • Vedere în grădină
  • Duş
  • Încălzire
Cameră Quadruple de lux
  • Max:
    4 persoane
  • Opțiuni pentru paturi:
    2 Single beds
  • Duş
  • Încălzire
Afișați încă 1 tip de camerăMai puțin

Facilități

Facilități principale

Wi-Fi
Parcare
Depozitarea bagajelor
Servicii de 24 de ore
Televizor

TV cu ecran plat

Nu sunt permise animale de companie
Aer condiționat
Nefumător

Fumatul interzis în incintă

Spa și Timp liber

  • Terasă la soare
  • Grădină

Vedere

  • Vedere în grădină

Servicii cameră

  • Aer condiționat
  • Încălzire
  • Terasă
  • Mobilier de grădină

Baie

  • Articole de toaletă gratuite

Media

  • TV cu ecran plat

Decorațiuni de cameră

  • Podea de parchet
Afișați toate facilitățileAscundeți facilitățile

Informații esențiale despre Sintra Flower Vintage Chalet

💵 Cel mai mic pret pe cameară 159 RON
📏 Distanța până la centru 100 m
✈️ Distanța până la aeroport 14.6 km
🧳 Cel mai apropiat aeroport Tires Aeroport, cat

Locație

Adresa
Adresa a fost copiată.
25 Avenida Heliodoro Salgado, Sintra, Portugalia, 2710-589
Vizualizare hartă
25 Avenida Heliodoro Salgado, Sintra, Portugalia, 2710-589
  • Puncte de reper
  • În apropiere
  • Restaurante
  • Hoteluri în apropiere
Piață
Mercado Municipal Sintra-Estefania
590 m
Restaurant
Restaurante Tirol de Sintra
420 m
Restaurant
Cafetaria Tulipa
520 m
Restaurant
Pastelaria Monserate
390 m
Restaurant
Pastelaria Primavera
150 m
Restaurant
Rouxinol-Sociedade de Cervejarias E Restaurantes Lda
230 m
Restaurant
Restaurante Metamorphosis
550 m
Restaurant
Queijadas e travesseiros Dona Estefania em Sintra
280 m
Restaurant
Sopa d'Avo
360 m

Recenzii despre Sintra Flower Vintage Chalet

8.3 /10
Grozav
793 recenzii
Recenzii verificate  
Descoperiți opțiunile de top prin intermediul recenziilor pe care le verificăm pe site-ul nostru și pe Booking.com.
Ai stat aici?
Împărtășește-ți experiența cu noi.
Scrieți o recenzie

Întrebări frecvente despre Sintra Flower Vintage Chalet

Care este distanța dintre hotelul Sintra Flower Vintage Chalet și centrul orașului Sintra?
Centrul orașului Sintra se află la 5 minute de mers pe jos de hotelul Sintra Flower Vintage Chalet.
Care este cel mai apropiat aeroport de Sintra Flower Vintage Chalet?
Aeroportul Tires se află la 20 de minute de mers cu mașina ( 15 km) de Sintra Flower Vintage Chalet.
Care este cel mai devreme și cel mai târziu când pot face check-out la hotelul Sintra Flower Vintage Chalet?
Puteți face check-out de la hotelul Sintra Flower Vintage Chalet între orele 08:00 și 11:00.
Care sunt prețurile de rezervare la casa de oaspeți din Sintra?
Prețurile de la casa de oaspeți din Sintra încep de la 88 €.
Ce tipuri de camere are acest hotel din Sintra?
Printre tipurile de camere disponibile la acest hotel din Sintra se numără Cameră dublă matrimonială Standard, Cameră dublă matrimonială superioară și Cameră Queen.
Verificați camerele și tarifele
Check-in
Alegeți data
-
Check-out
Alegeți data
Camere și Oaspeți2 Oaspeți, 1 cameră